akran

News Feed

Aydın Kaynak

Akran Hareket Eğitimi ve Çocuk Gelişim Merkezi

Aydın Kaynak

Kurucu

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi’ nden 2009 yılında mezun olarak, çalışma hayatına hızlı bir giriş yaptı.
2009 yılından itibaren özel gereksinimli ve normal gelişim gösteren bireylerle alan içinde yaşam liderliği, hareket eğitmenliği, eğitim danışmanlığı ve koordinatörlüğü yaparak, bireylerin gelişimlerine önemli katkılar sağladı. Tossfed ve Tcf’ de Genel Jimnastik ve Hareket Eğitimenliği Antrenörlüğü bulunmaktadır. 
 2016 yılından bu yana tam zamanlı yaşam liderliği, hareket eğitimi seans çalışmaları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi masa başı çalışmalarının yürütüldüğü, 5 farklı kurumun kuruculuğunu yaptı. Alan içinde farklı kurumlarda çalışan veya farklı kurumların kuruculuğunu yapan birçok eğitmen yetiştirdi. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü' nde Lisans Eğitimine devam ediyor. 
Şu anda Akran Hareket Eğitimi ve Çocuk Gelişim Merkezi’ nin Kurucu eğitim koordinatörü olarak görevinin başında bulunmaktadır. Butik işletmeler kurarak özel gereksinim ve normal gelişim gösteren bireylere hizmet vermeye devam ediyor.